Šport

Conor McGregor chce odvetu s Mayweatherom. Verí, že v druhom zápase ho dokáže poraziť! Od MMA bojovníka dostal ultimátum

Conor McGregor chce odvetu s Mayweatherom. Verí, že ho v boxe dokáže poraziť! Od MMA bojovníka dostal ultimátum
Foto: lowkickmma

100 miliónov zarobil Conor McGregor v boxerskom”money fighte” s Floydom Mayweatherom mladším ešte v roku 2017. Írska hviezda si ani po dvoch rokoch nedá pokoj a potom ako šokoval svet Andy Ruiz Jr. a v boxerskom zápase porazil Anthonyho Joshuu vyhlásil, že on chce s Floydom odvetu. Verí, že v druhom zápase dokáže neporazeného boxera poraziť.

“Boxovanie je skvelé, opäť si to vychutnám! Vyzývam Juan Manuel Mayweathera na odvetu. Pod vedením môjho starého klubu. Potom uvidíš kámo.”

Prečítajte si tiež: Conor McGregor sa pochválil sumou, ktorú mu zarobila za rok jeho whiskey Proper Twelve >>

Conor McGregor dostal od UFC bojovníka Justina Gaethje ultimátum

Mayweatherova reakcia na odvetnú výzvu nenechala na seba dlho čakať a ten si z toho nič nerobí. Poslal mu jasnú odpoveď:

“Každý chce somnou odvetu. Netráp sa tým. Áno, áno, áno každý sa niečo navraví. Netrápim sa tým. Ja už som zarobil viac ako miliardu. Ty to dávno vieš! Vôbec sa toho neobávam. Floyd je neporazený. Nikto ma neporazí. Ty to dobre vieš!”

Okrem Mayweathera si reakciu neodpustil Conorov kolega z ľahkej váhy, UFC bojovník Justin Gaethje. Ten s ním už stratil trpezlivosť a vyzval ho ku konkrétnym činom v MMA a nie slovám na sociálnych sieťach o boxe.

“Urob to správnym spôsobom, zbabelec. Prestaň srať na celistvosť športu. Chceš znovu Khabiba. Bojuj so mnou, prípadne s víťazom zápasu Cowboy vs Ferguson alebo odtiaľto vypadni a užívaj si všetky tie peniaze.”

zdroj: lowkickmma