Novinky Šport Zaujímavosti

Conor McGregor sa v noci opäť dostal do problémov so zákonom

Conor McGregor sa v noci opäť dostal do problémov so zákonom
Zdroj: mmafanatik.eu

Írsky zápasník zmiešaných bojových umení a bývalý dvojitý šampión UFC Conor McGregor sa v pondelok večer (11. Marec 2019) opäť ocitol v rukách polície. Tentokrát ho zatkli za čin, ktorý spáchal ešte v ten istý deň ráno. “The Notorious” mal údajne vyraziť svojmu fanúšikovi z rúk jeho mobilný telefón a následne po ňom pošliapať. Zničený telefón si Conor so sebou odniesol. Celá kauza sa odohrávala v okolí hotelu Fontainebleau Miami Beach.

Pozrite si článok o tom ako sa McGregor stal druhýkrát otcom >>

Conor McGregor sa v noci opäť dostal do problémov so zákonom

Ahmed Abdirzak ako majiteľ spomínaného telefónu išiel situáciu nahlásiť na políciu, ktorá si vo večerných hodinách Conora vypátrala a zatkla. Majiteľ mobilu tvrdí, že jeho celková hodnota bola okolo 1000 dolárov. McGregor bol obvinený z poškodzovania majetku a krádeže za použitia fyzickej sily. Podľa aktuálnych informácii bola kaucia stanovená vo výške 12500 dolárov.

K celému konfliktu sa hneď vyjadril aj Conorov právnik:

„Conor bol zapletený do malej hádky zahrňujúcej mobilný telefón, čo vyústilo informovaním policajných zložiek. Conor chápe ich reakciu a prisľubuje svoju plnú spoluprácu.“

“Notorious” sa vo väzbe dlho nezdržal, na sociálnych sieťach hneď ráno kolovali videá o tom ako odchádza po prepustení z väzby v Miami. Len nedávno ukončil verejnoprospešnú činnosť, ktorá mu bola stanovená za útok na autobus so zápasníkmi pred turnajom UFC 223 (apríl 2018). Čo myslíte, že bude s Conorom ďalej? Uvidíme ho ešte niekedy v klietke MMA zápasu?

Zdroj: fightlibrary , mmafanatik.eu