Motivácia Novinky Šport

Írsky MMA bojovník Conor McGregor podporí svoju rodnú vlasť vysokou sumou pre pandémiu koronavírusu

Írsky MMA bojovník Conor McGregor podporí svoju vlasť vysokou sumou pre pandémiu koronavírusu
Foto: Instagram Conor McGregor

Conor McGregor sa najprv sa prihováral cez sociálne siete, aby ľudia v Írsku nepodceňovali ochorenie covid-19 známe ako koronavírus a ostali v karanténe. Teraz sa rozhodol priamo podieľať na pomoci proti tomuto vírusu v jeho rodnej zemi Írsku.

Bude vás zaujímať: Conor McGregor sa modlí za Taliansko: “Ježiš Kristus prosím zachráň Taliansko.” >>

Írsky MMA bojovník Conor McGregor podporí svoju rodnú vlasť vysokou sumou pre pandémiu koronavírusu

Bývalý dvojnásobný šampión UFC dokonca urgoval na Írsku vládu aby šla do tzv. “true lockdown” aby sa všetko zavrelo, všetci ostali doma a aby začali bojovať proti tejto pandémií, ktorá ovládla v posledných dňoch, týždňoch a mesiacoch celý svet.

Sám Conor sa rozhodol konať a pomôcť nákupom ochranných pomôcok a prostriedkov v hodnote jedného milióna eur. Tie sa majú nasadiť do nemocníc v provincii Leinster, ktoré je podľa informácií najviac postihnutou oblasťou v Írsku.

“Dnes nakupujem ochranné prostriedky v hodnote 1 milión EUR, ktoré sa nasadia do všetkých bojových nemocníc v regióne Leinster. Náš najviac postihnutý región do dnešného dňa.

St. James. Mater, Tallaght, Beaumont. Vincent. Kde by sme boli bez týchto statočných mužov a žien? Neviem. Nech im Boh žehná a nech ich ochráni!”
Je to od neho uctyhodný čin a hlavne je to signál pre ostatných, pretože on pre svoju popularitu z bojových športov dokáže osloviť nesmierne množstvo ľudí, ktorí sa takisto môžu inšpirovať a pomocť v boji proti tomuto zákernému vírusu!

Držme si všetci palce a verme, že už o pár mesiacov bude toto ochorenie len históriou.

Zdroj: lowkickmma