Tech

“Tichý režim” ako jedna z možností pre Uber jazdy, no je v tom háčik

"Tichý režim" ako jedna z možností pre Uber jazdy, no je v tom háčik
Foto: Pixabay

Uber sa vrátil po roku do Bratislavy a prichádza s novinkou “Tichý režim”. Začalo to ako meme pred niekoľkými rokmi, no teraz by to mala byť realita. Pasažieri budú môcť mať možnosť označiť a požiadať o tichý odvoz, ak sa nebudú chcieť rozprávať s vodičom.

Prečítajte si tiež: Conor McGregor sa pochválil sumou, ktorú mu zarobila jeho írska whiskey Proper Twelve za rok od založenia značky >>

Tichý režim ako jedna z možností pre Uber jazdy, no je v tom háčik

V reále “Tichý režim” znamená, že šoféri na základe tejto požiadavky sa vám v aute nebudú prihovárať a takisto nebudú dávať žiadne otázky.

Nápad je to dobrý, no pravdepodobne sa to nebude vzťahovať na všetky jazdy Uberu. A bude to možné využiť asi len na UberBlack a UberBlack SUV jazdy, ktoré bývajú niekedy až trikrát drahšie ako bežná jazda UberX. Inak povedané, ak chcete tichú jazdu, budete si za ňu musieť priplatiť.

Uber chce takto ponúkať aj služby na “vyššej úrovni”. Ďaľšími výhodami takejto nadštandardnej služby bude napríklad pomoc s batožinou, odkomunikovanie vnútornej teploty v aute alebo dlhší čas na nasadnutie v prípade zdržania.

Využívali by ste takúto službu “tichého režimu” pri odvoze tejto spoločnosti?

zdroj: bgr