Šport

Ukončí Conor McGregor svoju MMA kariéru? V aktuálnom rozhovore s Jimmy Fallonom to veľmi na koniec kariéry nevyzeralo

Conor McGregor na twitteri oznámil koniec jeho mma kariéry
Conor McGregor v rozhovore s Jimmym Fallonom | Foto: youtube Jimmy Fallon

Najnovšie informácie o konci kariéry známeho írskeho bojovníka zmiešaných bojových umení rozvírilo veľa diskusií. Je to jeho vážne a nenávratné stanovisko alebo chystá veľké promo jeho zápasu, o ktorom sa už dlhšiu dobu hovorí, že by to malo byť v júli tohto roka.

Nižšie nájdete video z aktuálneho rozhovoru s Jimmym Fallonom, v ktorom to na koniec kariéry vôbec nevyzerá. K stanovisku, ktoré Conor na twitteri ráno zverejnil sa stihol už vyjadriť aj prezident UFC Dana White.

Prečítajte si tie: Conor McGregor sa dostal opäť do problémov keď ho zatkla polícia v Miami na Floride >>

Conor McGregor na twitteri oznámil koniec jeho mma kariéry

“Ahojte, len rýchle oznámenie, rozhodol som dnes ukončiť kariéru v športe, ktorý je známy formálne ako ‘zmiešané bojové umenie’. Prajem všetkým mojim starým kolegom, aby dobre napredovali v súťažiach. Pripájam sa teraz k bývalým partnerom na tejto odvážnej ceste, ktorí už ukončili kariéru. Proper Pina Colada na mňa kamaráti!”

Rozhovor s Jimmym Fallonom v Irish Pube

Jimmy Fallon mal vo svojej šou ako hosťa Conora McGregora a natáčanie prebiehalo v Irish pube v New Yorku, v ktorom samozrejme nemohla chýbať whiskey írskeho bojovníka. Video bolo zverejnené 25.3.2019, teda deň predtým ako Conor oznámil na svojom twitteri koniec jeho MMA kariéry.

V ich spoločnom rozhovore to však veľmi na koniec kariéry nevyzeralo. Hovoril, že je pripravený na ďaľší svoj zápas (ten by mohol byť v júli 2019) a že je v plnej príprave. O svojom zápase s vážnosťou hovorí okolo piatej až šiestej minúty videa. Tvrdí, že bezpodmienečne potrebuje zápasiť, že jeho rodina to akceptuje, ostáva pripravený a uvidí sa kto by to mohol byť. V úplnom závere si obaja zaspievali na pódiu.

Vyjadrenie Dana White na Conorov tweet o konci kariéry

“Má na to peniaze aby ukončil kariéru a jeho whiskey to potvrdzuje. Úplne to dáva zmysel. Ak by som bol on, tiež by som ukončil kariéru. Ukončil MMA kariéru, nie pracovnú kariéru. Whiskey ho bude dostatočne zamestnávať a som si istý, že má ďaľšie veci, na ktorých pracuje. Bude zábavné to sledovať.

Podarili sa mu neskutočné veci v tomto športe. Som z neho veľmi šťastný a teším sa, že ho uvidím byť úspešným aj mimo klietky tak, ako keď v nej bol.”

Je to všetko naozaj realita? Alebo je to opäť ďaľšia z jeho hier? Conor McGregor už ukončil svoju MMA kariéru v roku 2016 pred zápasom s Nateom Diazom. Vtedy chcel vyjednať lepšie podmienky pre zápas s ním, bude to tak opäť? Nebolo toto oznámenie o konci kariéry až príliš “lacné” na pomery Conora McGregora?

Zdroj: MMA Fanatik, youtube