Šport

Viacerí ľudia z prostredia MMA tvrdia, že zápas Mayweather vs Nasukawa bolo divadlo

Viacerí ľudia z prostredia MMA tvrdia, že zápas Mayweather vs Nasukawa bolo divadlo

Koniec roka 2018 bol nabitý skvelými MMA turnajmi. Boxersky zápas Mayweather vs Nasukawa na MMA turnaji RIZIN 14, ktorý sa konal 30.12. upriamil na seba veľa pozornosti. Známy boxer Floyd Mayweather ukončil svojho mlaedého súpera hneď v prvom kole na technický knoukaut. Po troch počítaniach od rozhodcu, roh mladého Tenshina hodil do ringu uterák.

Celý boxerský zápas si môžete pozrieť tu >>

Viacerí ľudia z prostredia MMA tvrdia, že zápas Mayweather vs Nasukawa bolo divadlo

Známy bojovník Rory MacDonald (donedávna šampión welterovej váhy organizácie Bellatoru) tento zápas sledoval. Na sociálnych sieťach ho následne spochybnil s tým, že išlo o falošný a teda nie skutočný boxerský zápas.

“Akurát som pozeral celý zápas Floyda a Tenshina. Z mojej perspektívy to vyzeralo veľmi hrané (falošné). Celkom som prekvapený z reakcií profesionálnych bojovníkov na tento boxerský zápas, ako keby bol naozajstný.”

Brendan Schaub bývaly bojovník UFC ťažkej váhy v jeho podcaste

“Už som videl lepšie herecké výkony v porne. Floyd si išiel svoje, on je útočník. Takže to nebolo ťažké hranie, ale Tenshin potrebuje herecké zručnosti. Mali s ním viac pracovať na pádoch na zem, úderoch na tvár a celkovo.”

“Samozrejme, že to bolo hrané. Koho to zaujíma? No určite to nebolo skutočné. Hádam ste tomu neverili? Zarobil 9 miliónov, mali by sme to osláviť. Dúfajme, že Tenshin zarobil tiež nejaké peniaze, to nik nezverejnil. Vieme len, že Floyd dostal zaplatené.”

“Povedzme, že to bol reálny zápas, aj keď určite nebol, no predstavme si to. Čo to značí pre Conora McGregora? Nebol horší, nebol prekonaný. Bola to jednoducho sprostá šou. Myslím, že ten chalan dostal zaplatené, zviditeľnil sa a je teraz z neho makač. Takže na tom získal. Sleduje ho viac ľudí na instagrame, youtube a všade kde to potrebuje.”

Aký je na tento zápas váš názor? Bol to reálny boxerský zápas alebo to všetko bolo len zahrané kvôli peniazom?

zdroj: mmafanatik, unsplash